Kalite anlayışını hizmetlerine yansıtabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın temel kurumsal amaç ve politikasıdır.
HIZMETLERIMIZ
KARS
ADA NAKLIYAT

EV TAŞIMA
DEPO TAŞIMA
YURT İÇİ TÜM İLERDEN
HER NEVİ ÜRÜN TAŞIMACILIĞI

YAPMAKTAYIZ
HAKKIMIZDA
Özgürlük: Kars Ada Nakliyat , düşüncelerini uygun ve yapıcı yöntemlerle her ortamda, açıklıkla ve rahatlıkla ifade eder. Kars Ada Nakliyat. firmasının değerleri çerçevesinde hareket eder, kurumu geleceğe taşıyacak faaliyetlere katılır.

Adil Olma: Kars Ada Nakliyat  çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve firma'nın menfaat sahiplerine, kişisel çıkarlarını gözetmeksizin, fırsat eşitliğini esas alarak, istikrarlı ve tutarlı davranır; her durumu objektif bir biçimde değerlendirerek karar verir. Kars Ada Nakliyat , kurumsal ve toplumsal sorumluluklarını ve müşteri memnuniyetine yönelik yükümlülüklerini yerine getirirken değerlerine ve taahhütlerine uygun davranır.

Açıklık: Kars Ada Nakliyat, kendi alanıyla ilgili kurumsal bilgileri iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleriyle gizlilik ilkelerine uyarak, anlaşılır bir biçimde ve zamanında paylaşır; bu bilgileri ulaşılabilir kılar. Kars Ada Nakliyat, düşüncelerini de aynı açıklıkla ortaya koyar.

Güven: Kars Ada Nakliyat, Yapı Kimyasalları bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığıyla iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleri arasında güven yaratır. Kars Ada Nakliyat, yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Firmamızın kurumsal değerlerine uygun olarak Kars Ada Nakliyat, verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

Saygı Duyma: Kars Ada Nakliyat, iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı biçimde dikkate alınacağını bilir.
KARS
ADA NAKLIYAT
BELGELERİMİZ
KARS
-C2
-K1
-H1 
Yurt içi & Yurt Dışı
Taşımacılık

ADA
NAKLIYAT